Email

biuro@centrumtechniczne.com.pl

Kontakt

+48 17 583 16 73

REGENERACJA POMP WTRYSKOWYCH

Naprawa pomp wtryskowych

Zajmujemy się regeneracją następujących podzespołów:

Zajmujemy się regeneracją następujących podzespołów:
– pomp wtryskowych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągników rolniczych (Opel, BMW, Audi, Ford, Man, Rover, John Deere, Nissan) – pomp CR (CommonRail) Bosch (CP1, CP2, CP3), Delphi, Zexel (w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych) – pomp Ve EDC do samochodów osobowych i dostawczych (Volkswagen TDI, BMW, Mercedes, Renault) – pomp wtryskowych do maszyn użytkowych i rolniczych (JCB, WSK, Perkins, Hatz, Ursus, Zetor, KHD) – pomp rzędowych typu P, PEDC, PEDCK, RE30, 36 do samochodów ciężarowych, autobusów (Man, Scania, Renault, Mercedes, Volvo, Daf) – pomp PLD – pomp Wola, Hensel 16 HNA, L’orange do lokomotyw i kutrów
Oferujemy regenerację pomp wtryskowych produkowanych przez firmy: – Bosch – Delphi – Denso – Lucas – Siemens – Zexel – Yanmar – Stanadyne L’orange

Czym objawia się uszkodzenie pompy wtryskowej?

Układ zasilania paliwem wymaga od użytkownika auta szczególnej uwagi. Zadbać należy przede wszystkim o pompę wtryskową, która jest najbardziej narażona na uszkodzenia. Konieczne jest stosowanie paliwa dobrej jakości oraz dbanie o czystość elementów układu. W przeciwnym wypadku podzespoły mogą się zatrzeć lub porysować, co będzie skutkowało koniecznością oddania pompy wtryskowej do regeneracji.

Awarię podzespołu można poznać po następujących symptomach:
– brak możliwości uruchomienia silnika lub problem z jego rozruchem
– czarny dym z rury wydechowej
– nierówna praca silnika
– spadek mocy silnika
– wyższy poziom hałasu

W przypadku wystąpienia powyższych objawów warto zdecydować się na przegląd układu zasilania paliwem. Jeśli wystąpią w nim uszkodzenia, konieczne będzie przeprowadzenie regeneracji pompy wtryskowej lub innych podzespołów w układzie.

W ramach regeneracji pomp wtryskowych w Mielcu oferujemy:

– rozebranie i oczyszczenie elementów urządzenia
– weryfikację stanu i przyczyn występującej usterki
– wymianę uszkodzonych części
– wymianę uszczelnień
– regulację pompy wtryskowej w oparciu o jej parametry techniczne
kontrolę działania pompy na specjalnie przystosowanym stanowisku

Choć oferujemy regenerację pomp wtryskowych w Podkarpackiem, nasze Centrum Techniczne współpracuje z firmami z całej Polski. Podczas napraw używamy jedynie specjalistycznego sprzętu i nowych, oryginalnych części zaleconych przez producenta pompy. Na naprawione urządzenie udzielamy 12-miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy i uzyskania indywidualnej wyceny usługi regeneracji pomp wtryskowych.

Skup pomp wtryskowych

Skupujemy mocno uszkodzone, wymagające regeneracji i sprawne pompy wtryskowe. Ostateczna wycena zostanie podana po ocenie stanu pompy wtryskowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza zamieszczonego na stronie. Nasze Centrum Techniczne z chęcią odpowie na wszystkie pytania i ustali szczegóły współpracy w zakresie skupu pomp wtryskowych.

Podzespoły w układach samochodowych wymagają szczególnie uważnej eksploatacji. Należy dbać o jakość paliwa oraz regularnie wymieniać filtry. Co jednak zrobić, jeśli któryś z elementów układu ulegnie awarii? W przypadku większości podzespołów, w tym również części układu zasilania paliwem, możliwości są dwie: naprawa powstałych uszkodzeń lub wymiana na sprawny podzespół. Druga opcja generuje jednak kolejny problem: co zrobić z niepotrzebnym już elementem układu? Najlepsza odpowiedź jest jednocześnie najprostsza – wystarczy sprzedać podzespół w prowadzonym przez Centrum Techniczne skupie pomp wtryskowych.

Sprzedaż podzespołu jest nie tylko metodą na pozbycie się problemu w postaci nieprzydatnej już pompy. Dzięki temu użytkownik może również odzyskać część pieniędzy włożonych w wymianę elementu układu. Skup pomp wtryskowych jest istotny także z naszego punktu widzenia – uszkodzone podzespoły możemy poddać kompleksowej regeneracji i tym samym sprawić, że posłużą jeszcze przez długi czas kolejnemu użytkownikowi. Tego typu „recykling” pozwala ograniczyć liczbę niepotrzebnych rzeczy składowanych w wielu garażach i zapewnia tańszą alternatywę dla fabrycznie nowych, drogich podzespołów