Email

biuro@centrumtechniczne.com.pl

Kontakt

+48 17 583 16 73

O NAS

Centrum Techniczne Mielec

Nasza firma

zajmuje się regeneracją podzespołów samochodowych. Specjalizujemy się w remontach układów stosowanych w samochodach osobowych, ciężarowych i dostawczych, a także w autobusach, maszynach budowlanych i pojazdach wielkotonażowych innego typu.

Regeneracja turbosprężarek
Silnik kafele
Centrum techniczne - firma

25

Lat Doświadczenia

Remonty silników, regeneracja turbin, turbosprężarek, wtryskiwaczy, pomp wtryskowych i sprężarek powietrza

Regeneracją w Mielcu zajmuje się zespół doświadczonych fachowców posiadających rozległą wiedzę z zakresu naprawy silników i elementów poszczególnych układów pojazdu. Remonty odbywają się przy użyciu nowoczesnych maszyn i narzędzi specjalistycznych, które gwarantują maksymalną precyzję podczas pracy i umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy szybką regenerację podzespołów przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen obsługi.

Zmniejsz koszty remontu, wydłuż czas eksploatacji auta

Przeprowadzenie precyzyjnej regeneracji elementów układów samochodowych umożliwia obniżenie kosztów remontu auta, nie wymaga bowiem zakupu nowych części samochodowych lub odpowiadających im zamienników. Dzięki temu czas eksploatacji pojazdu znacząco się wydłuża, zaś koszty naprawy nie obciążają zbytnio portfela użytkownika auta. Regeneracja wymagających tego podzespołów następuje po szczegółowej weryfikacji i diagnostyce układu. Po przeprowadzeniu niezbędnych napraw elementy są testowane w celu zapewnienia ich niezawodności. W przypadku wyjątkowo poważnych awarii gwarantujemy możliwość wymiany uszkodzonych części.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Technicznego Mielec oraz informacjami dotyczącymi regeneracji turbin, silników, wtryskiwaczy, pomp wtryskowych i turbosprężarek w Podkarpackiem.

Regeneracja wtryskiwaczy

Kontakt

Opisz swój problem, a skontaktujemy się w celu jego rozwiązania